ogłoszenia premium

ogłoszenia premium

wyszukiwarka

wyszukiwarka

Podkategoria: Rodzaj
Marka: Model:
Pojemność silnika: od do Rocznik: od do
Przebieg: od do Rodzaj paliwa:
Kolor: Cena: od do
Sortuj:

szybkie wyszukiwanie

kategorie

kategorie

Pomoc

« Powrót   |   Strona Główna  » Pomoc
W pomocy znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z umieszczaniem i wyszukiwaniem ogłoszeń.

1. Czy ogłoszenia są bezpłatne?

Tak umieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne.

Jeżeli jednak chcesz, aby Twoje ogłoszenie było bardziej widoczne, możesz wybrać jedną z dwóch płatnych opcji: ogłoszenie EXTRA lub ogłoszenie PREMIUM.

2. Jak umieścić ogłoszenie?
W celu umieszczenia ogłoszenia należy kliknąć klawisz "Dodaj ogłoszenie" widoczny w menu w prawej części serwisu, tuż pod Wyszukiwarką. Następnie wybrać odpowiednią kategorię i wypełnić formularz ogłoszenia. Jeżeli ogłoszenie jest umieszczane pierwszy raz należy wcześniej zarejestrować się na portalu, poprzez wybranie opcji "Zarejestruj się" dostępnej po kliknięciu klawisza "Dodaj ogłoszenie" (użytkownicy, którzy wcześniej rejestrowali się w innym dziale portalu automatycznie mogą dodawać ogłoszenia, bez konieczności ponownej rejestracji, wystarczy w oknie logowania wpisać swoje dane).

Osoby, które dodawały już ogłoszenie przy dodawaniu kolejnego podają tylko adres e-mail oraz hasło (jeżeli użytkownik zalogował się poprzez link "moje ogłoszenia" żadne dodatkowe dane nie będą wymagane).

ZOBACZ FILMIK INSTRUKTAŻOWY

3. Jak zobaczyć listę moich ogłoszeń?
Aby przejść do listy swoich ogłoszeń, wystarczy kliknąć w menu w klawisz „MOJE OGŁOSZENIA .

4. Jakie pola są obowiązkowe przy wypełnianiu formularzy?

Wszystkie pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

5. W jakiej walucie jest cena i czy przy wprowadzaniu ceny mam podawać walutę?
Cena jest w walucie zł i może zawierać część będącą groszami wprowadzaną po kropce lub przecinku np. 333.33, 11,23, itp. - nie może zawierać liter i innych znaków.

6. Jakie moje dane kontaktowe będą wyświetlane przy danych ogłoszenia?
Standardowo inni użytkownicy przeglądając ogłoszenia widzą tylko: imię, miejscowość oraz województwo osoby, która umieściła ogłoszenie. Jest możliwość, aby pokazywały się również: numer telefonu, numer tel. komórkowego, numer GG, Skype. Jeśli osoba umieszczająca ogłoszenie chce dać innym użytkownikom podgląd tych danych powinna przy rejestarcji wypełnić odpowiednie pola lub zmienić swoje dane kontaktowe. (po zalogowaniu się za pomocą klawisza "Moje ogłoszenia" wybrać dostępną opcję "Twoje dane" i dokonać odpowiednich modyfikacji w zakładce „Dane kontaktowe - Serwis Ogłoszenia”).
Internauci mogą się kontaktować dodatkowo z osobą umieszczająca ogłoszenia za pomocą formularz „Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą” widocznym w „Dane kontaktowe” wewnątrz każdego ogłoszenia.

7. Zmieniły się moje dane, czy mogę dokonać odpowiednich zmian?

Tak, należy zalogować się do serwisu (poprzez link "moje ogłoszenia"), a następnie wybrać zakładkę "Twoje dane", dokonać odpowiednich zmian i zapisać.

8. Zmieniły się dane ogłoszenia, czy mogę dokonać odpowiednich zmian?
Funkcja edycji ogłoszenia nie jest dostępna. Jeżeli chcesz zmienic treść ogłoszenia musisz usunąć "stare" ogłoszenie i wprowadzić nowe z poprawioną treścią. (dostęp do swoich ogłoszeń uzyskujemy po zalogowaniu sie poprzez link "moje ogłoszenia")

9. Moje ogłoszenie nie jest już aktualne - została dokonana transakcja przed upływem terminu wyświetlania ogłoszenia?
Jeżeli chcemy usunąć ogłoszenie wystarczy zalogować się do serwisuza pomocą klawisza "Moje ogłoszenia"; następnie należy wybrać opcję "Usuń" widoczną przy ogłoszeniu, które chcemy usunąć. Po potwierdzeniu ogłoszenie zostanie bezpowrotnie usunięte.

10. Jak wyszukać ogłoszenia?
Wyszukanie ogłoszeń rozpoczyna się od wybrania odpowiedniej kategorii (menu „Kategorie” w lewej części serwisu), a następnie zastosowanie odpowiedniego filtru i wybranie "Szukaj".

11. Czy można przedłużyć ważność ogłoszenia?
Tak. 2 dni przed terminem wygaśnięcia zostanie wysłany e-mail z informacją o takiej możliwości. Należy wówczas postępoać zgodnie ze wskazówkami przesłanymi w mailu. Również 2 dni przed wygaśnięciem ogłoszenie po zalogowaniu będzie dostępna opcja "Przedłuż".


W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z redakcją na adres redakcja@resinet.pl