ogłoszenia premium

wyszukiwarka

Podkategoria: Rodzaj
Stanowisko: Wymiar:
Cena: od do
Sortuj:

szybkie wyszukiwanie

kategorie

kategorie

« Powrót   |   Strona Główna  » Praca  » Administracja, personel biurowy

Asystent w dziale kadr / Krosno

Ogłoszenie nr: 60032 z dnia: 27-09-2019; Aktualizowano: 27-09-2019: Wygasa: 23-10-2019: Czytano: 104 raz(y)

Dam pracę - Administracja, personel biurowy

Stanowisko: Asystent w dziale kadr/ Krosno
Wymiar: Pełny etat
Cena: 1,00 zł
Opis:
Merkury Market poszukuje osób na stanowisko:

Asystent w dziale kadr

Miejsce pracy: Krosno

Zakres zadań:
Prowadzenie akt osobowych
Sporządzanie umów
Naliczanie urlopu

Oczekiwania:
Wykształcenie wyższe (mile widziane ZZL, ekonomia, administracja)
Doświadczenia na w/w stanowisku
Znajomość prawa pracy i umiejętność jego interpretacji oraz stosowania
Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji

Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
Atrakcyjny i motywujący system wynagrodzeń

W zamian oferujemy:

Osoby zainteresowane pracą proszę o wysłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres rekrutacja@merkurymarket.pl
Dane kontaktowe
Osoba do kontaktu: Merkury Market
Wojewodztwo: podkarpackie
Miasto: KROSNO
Z góry dziękujemy za poinformowanie Ogłoszeniodawcy,
że znalazłeś to ogłoszenie na portalu resinet.pl!